Замовлення можна зробити, зателефонувавши до нас в офіс, де кваліфікований працівник надасть всю необхідну інформацію або надіславши нам на електронну адресу листа, після чого, наш менеджер зв’яжеться з Вами та надасть консультацію про всі наступні кроки для приємної покупки.

Процес замовлення:

Починається все у вас вдома. У замірника ви отримуєте основну інформацію про вікно чи двері. Він допоможе визначитися з профілем виходячи з ваших уподобань і параметрів отвору. Майстер-замірник виміряє віконний отвір з точність до міліметра, оцінює стіни та розпитує інформацію про можливі майбутні фасадні чи внутрішні роботи (додаткова стяжка, утеплення фасади, інше). Після збору інформації, майстер-замірник підготує документацію для менеджера.
Прийшовши до нас в офіс, менеджер консультант надасть повну інформацію про характеристики майбутньої покупки – профіль, склопакет, фурнітура… І разом з клієнтом враховують всі необхідні характеристики – кількість відкривань, тип відкривань, вид склопакета, необхідність додаткової тепло- звукоізоляції та багато інших важливих нюансів. Та безпосередньо оформлення всіх технічних та гарантійних документів.
За документації, підготовленої замірником та менеджером-консультантом на виробництві виготовлять вікно чи двері з обраного профілю та всіх його характеристик. При виготовленні використовуються найсучасніші технології і матеріали. Весь профіль виготовляється в країнах Європи і відповідає всім екологічним стандартам і нормам Європи.
Наш менеджер зв'яжеться з вами, коли Ваш виріб буде готовий, і домовитися про доставку в зручний для Вас час.
Високо кваліфіковані монтажники акуратно встановлять виготовлені вікна чи двері за дотриманням техніки монтажу. Вам тільки потрібно зробити фінальне вологе прибирання.
  • mansarv.jpg
  • podokonnikdan.jpg
  • jaluzialum.jpg
  • rehau2.jpg